Marketing & Sprzedaż

Proste pytanie zwiększające sprzedaż

Jak myślisz, co jest lepsze żeby przybliżyć się do zarobków jakie chcesz?

  1. Dawać indywidualne usługi i mieć stabilny, ale ograniczony zarobek
  2. Sprzedawać produkty/jednakowe usługi, im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz (więcej niż dając usługi)

Widzę teraz las rąk: „oczywiście, że opcja 2, bo nie ma limitu!„.

Opcja 2 to żyletka, można się nią skaleczyć. Znam ludzi, którzy w pogoni za „zarobkiem bez limitów” nie mieli za co kupić chleba. W tym siebie w 2011 roku.

Moja odpowiedź brzmi inaczej. Nie ma rozwiązania najlepszego dla każdego. Odpowiedź zależy od Twojej sytuacji, umiejętności i tego co w życiu daje Ci frajdę.

 

W przypadku jednego/kilku klientów którzy stale korzystają z Twoich indywidualnych usług niemal w ogóle nie trzeba robić jednej rzeczy (i to jest piękne)

Nie trzeba myśleć nad tym jak pozyskiwać więcej klientów.. a i tak więcej nie obsłużysz dając indywidualne usługi, bo musiałbyś np. pracować 12h zamiast 8h dziennie.

To daje przeogromny plus – pewność, że za miesiąc na koncie znów pojawi się kwota X. Nie trzeba myśleć co zrobić żeby zarobek w kolejnym miesiącu był podobny. Jest niemal pewne, że będzie taki sam. Na raty kredytów i zobowiązań na pewno będzie 🙂

Ok, jaka jest druga strona medalu indywidualnych usług?

Niemal 100% pewność, że za miesiąc zarobek nie będzie większy i poczucie, że „przecież zasługuję na lepsze zarobki„. Tym się właśnie różni zarobek z ciągłych usług dawanych tym samym klientom od sprzedaży produktów/usług gdzie im więcej klientów kupi, tym więcej zostaje w kieszeni.

W takim razie jak doprowadzić do większej sprzedaży własnych produktów oraz produktów w programach partnerskich/sieciowych? Sprawdź i zastosuj u siebie


Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do grona ponad 8.000 stałych czytelników, to kliknij tutaj, obierz prezent i dołącz do stałych czytelników

Jeśli czujesz, że zasługujesz na lepsze zarobki, to koniecznie daj znać w komentarzu jak zastosujesz wiedzę z nagrania u siebie .. żeby nie było tak że na myśleniu i uczuciu, że na coś zasługujesz się skończy.

Pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi na pytanie z nagrania wygrywa konkurs