O mnie

 

Nie jest to standardowa strona „o mnie” na jakie możesz się natknąć. Mógłbym opisywać gdzie się urodziłem, gdzie chodziłem do liceum,  jaką skończyłem uczelnię…

Spójrzmy prawdzie w oczy. To byłoby obrzydliwie nudne! Ten blog powstał z bardzo konkretnych powodów i to właśnie o nich się dowiesz na tej stronie.
Tylko najpierw odpowiedz sobie na kilka pytań.

Czy chcesz mieć spokój finansowy w życiu?
Czy pragniesz więcej szczęścia?
Czy chcesz być niebywale produktywny?
Czy dążysz do tego, żeby być spełnionym?
Czy lubisz dowiadywać się o nowinkach i mechanizmach psychologicznych, które wpływają na szczęście, spokój finansowy, produktywność i spełnienie?

Moje odpowiedzi na każde z tych pytań brzmi tak. Czy Twoje także? Jeśli tak gratuluję. Super. Poznałeś właśnie moją pasję – odkrywanie wiedzy i przekuwanie jej na techniki działania oraz narzędzia, które dadzą Ci więcej szczęścia w życiu, spokój finansowy, produktywność i spełnienie.

Przyszedł taki dzień, że musiałem dopisać także ten fragment…

„To jest super MLM, wejdziesz w niego?”

Dostaję coraz więcej emaili z propozycjami wejścia w super biznesy. Nie jestem przeciwnikiem biznesów MLM, wolę jednak poświęcać czas na to, co chcę osiągnąć (co z tego będziesz mieć, o tym dalej). Aktualnie polecam wyłącznie jeden MLM, ponieważ korzystam z jego produktu. Wielu ludzi zapomina, że MLM to netWORK marketing.

Work to z angielskiego praca, a praca zabiera czas. Ten z kolei wydaję bardzo rozważnie.
Miej świadomość, że mam swoje misję na tej ziemi i aktualnie wygląda one tak:

Pragnę odkryć mechanizmy psychologiczne, które rządzą zarabianiem więcej, ponieważ niedosyt pieniędzy zabiera spokój i nie daje tak szcześcliwego życia, jakbyś mógł mieć. W tym celu tworzę narzędzia, które to ułatwiają oraz opracować ćwiczenia, strategie i techniki działania na podstawie okdrytych mechanizmów

Rozwijać platformę marketingową mindmazon pozwalającą tworzyć leje sprzedażowe oraz dającą dostęp do najlepszych infoproduktów

W tej prezentacji także wspominam o tym co chcę odkryć:

Jeśli bym się angażował w jakiekolwiek działania zarobkowe proponowane w emailach miałbym mniej czasu, na to co chcę osiągnąć. Chciałbym robić wiele rzeczy na raz, ale takie podejście zupełnie nie działa. Jestem otwarty na propozycje współpracy więc wyślij do mnie email z jakąkolwiek propozycją tylko wtedy gdy to, co proponujesz jest zgodne z moją misją.

W innym wypadku w odpowiedzi na Twoją wiadomość odeślę Cię do tej strony.

„Jakie książki są warte wchłonięcia i zastosowania?”

Dostaję coraz częściej pytania jakie książki bym polecił pomagające w rozwoju. Tak więc poniżej moja top-lista. Nie wszystkie są dostępne po polsku, nie wszystkich w ogóle po polsku szukałem. Jeśli znajdziesz jakąś pozycję i wiesz że jest także w naszym rodzimym języku, to daj znać na mikolaj kropka grzaslewicz małpa gmail kropka com i dopiszę do tej listy.

 • Spin Selling, Neil Rackham
 • Stop Setting Goals If You Would Rather Solve Problems, Bobb Biehl
 • The now habit, Neil Fiore. Po polsku Sztuka samodyscypliny
 • Pułapki myślenia, Daniel Kahneman
 • The now habit, Neil Fiore
 • The power of full engagement, Jim Loehr i Tony Schwartz
 • Co-active coaching, Karen Kimsey-House, Henry Kimsey-House, Phillip Sandahl, Laura Whitworth
 • Fastlane Milionera, Mj De Marco
 • Liczy się efekt, Bartek Popiel
 • Startup bez pieniędzy, Mike Michalowicz
 • Czterogodzinny tydzień pracy, Tim Ferris
 • The Startup Owner’s Manual, Bob Dorf