Finanse Planowanie Produktywność osobista/biznesowa

Jak kończyć rozpoczęte rzeczy i projekty

Miałem absolutnie dość pracy.  To było na początku wakacji. Na myśl, że miałbym siadać do komputera czułem niemal taki opór w głowie, jakbym miał mi ktoś zrobić krzywdę.
Jeśli pomyślałeś

“Mikołaj, Ty chyba potrzebujesz przerwy”,

To masz całkowitą rację.

Zrobiłem sobie wtedy niemal całkowitą przerwę od biznesu.  Ruszyłem ponownie w październiku. Jednak nie rozpocząłem z myślą “jak w tym miesiącu zarobić?“

Przerwa dała zupełnie świeży punkt widzenia na biznes. Wniosek był prosty: zacząć od udoskonalenia rzeczy, które już działają i są dobre. Nawet kosztem zaprzestania sprzedaży i zarobku na jakiś czas.

Dlaczego zdecydowałem w październiku nie tworzyć nowych produktów i usług ani nie sprzedawać? Po to, żeby nie popełniać fatalnego błędu. Jest spora szansa, że dotyczy on także Ciebie.


Kurs o którym mówię pod koniec, to Siedmiominutowy Plan. 23 listopada wznawiam na niego zapisy. To najlepszy kurs jaki do tej pory stworzyłem i nie wiem kiedy ponownie będzie można go kupić. Chcesz lepiej planować swój dzień, zwiększyć produktywność i kończyć rozpoczęte projekty?

Zapisz się tutaj i odbierz raport z 3 sposobami na polepszenie pewnej najważniejszej umiejętności każdego człowieka przedsiębiorczego – bez której możesz zapomnieć o kończeniu jakichkolwiek projektów.

Czy Ty też masz czasem tak, że jesteś jak mechanik wspomniany w nagraniu? Daj znać w komentarzu

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do grona ponad 8.000 stałych czytelników, to kliknij tutaj, obierz prezent i dołącz do stałych czytelników